تبلیغات

راز پنهان

خبر

تحلیل

نظر سنجی

فراماسونری

::راز پنهان:: - ترویج هم جنس بازی در یک برنامه تلویزیونی
راز پنهان راز پنهان راز پنهان راز پنهان راز پنهان راز پنهان راز پنهان راز پنهان
ADS ADS ADS ADS
کمی توضیح ...
بازدید : بار

یکی از برنامه های مهم و در عین حال مخرب شبکه فارسی 1 ، برنامه اپرا می باشد. هدف اصلی از پخش این برنامه، عادی سازی روابط غیر اخلاقی و عبور از خط قرمزهای اخلاقی است.

در یکی از قسمت های برنامه اپرا به مقوله هم جنس گرایی پرداخته شد

 

در این برنامه، مجری که اپرا نام دارد مدعی می شود: همواره تلاش می کند تا از مسائل مختلف به گونه ای صادقانه و بی پرده سخن گوید. در این برنامه با یک قهرمان المپیک مصاحبه می شود که خودش و همسرش هم جنس باز هستند.

 

هم چنین با شاهزاده ای با گرایش های هم جنس بازانه مصاحبه می شود. در سراسر اپرا تلاش می شود تا از هم جنس بازی با عنوان پدیده ای طبیعی و معمولی یاد شود. هم چنین از انزجار اکثر انسان ها از این پدیده  و افراد مبتلا به آن با عنوان امری غلط یاد می شود. اپرا تلاش می کند تا در این برنامه، چهره ای مظلوم از هم جنس بازان به نمایش گذارد که بدون مرتکب شدن جرم، به آن ها اجحاف شده است.

 

در کنار قهرمان المپیک و شاهزاده با یک خواننده زن از همین تیپ نیز مصاحبه ای کوتاه انجام می شود. کاملا مشخص است که مصاحبه با افراد مشهور، نقش مهمی در عادی سازی این پدیده دارد و برنامه اپرا به زیبایی از این ترفند روان شناختی استفاده می کند.

 

هم چنین در این برنامه مصاحبه با خانواده های برخی افراد هم جنس باز پخش گردید که از نظر اپرا، والدین افراد هم جنس باز برخورد صحیح با هم جنس بازی فرزندان خود داشتند به این دلیل که هم جنس باز بودن آن ها را پذیرفتند و این مساله را تقبیح ننموده اند.

 

هم چنین یکی از افراد این طیف مدعی شد که خانواده او پس از این که گرایش وی را فهمیدند به او گفتند که او را هر جوری که باشد دوست دارند و می پذیرند. مادر این فرد هم جنس باز برای او آرزوی خوشبختی کرد و اظهار نمود که خوشبختی دخترش در سایه زندگی با یک هم جنس محقق خواهد شد. در اواخر این برنامه اپرا مدعی می شود که مهم ترین چیز این است که هر انسانی خودش باشد و طبیعت خودش را بروز دهد، به همین دلیل همه باید هم جنس بازی را به رسمیت بشناسند.

 بقیه را در ادامه مطلب مشاهده فرمایید.

 

کاملا مشخص است که هدف شبکه فارسی 1 از پخش این برنامه، ترویج هم جنس بازی در میان مردم ایران می باشد. از آن جا که اکثریت مردم ایران مسلمان هستند، باید دید که موضع دین مقدس اسلام در برابر مقوله هم جنس گرایی چسیت.

 

در دین اسلام از رابطه جنسی مرد با مرد با عنوان لواط یاد شده و از رابطه جنسی زن با زنی دیگر با عنوان مساحقه یاد می شود. از منظر اسلامی، رابطه جنسی با هم جنس، امری حرام و در عین حال غیر اخلاقی می باشد و در رده گناهان کبیره قرار دارد.

 

بنابراین ترویج هم جنس بازی از سوی یک شبکه، به معنای مخالفت با یکی از تعالیم مهم اسلامی می باشد. شبکه فارسی 1 از زمان تاسیس خود، همواره به طور غیر مستقیم به تخریب دین اسلام پرداخته است. وقتی  این شبکه در سریال های خود، زن و شوهرهای خائن را به عنوان قهرمان داستان معرفی می کند یا آن که تصویری خشن از مسلمانان به نمایش می گذارد، در واقع تخریب دین مقدس اسلام را نشانه می گیرد.

 

مسئولان و دست اندرکاران شبکه فارسی وان به خوبی از این مساله آگاه هستند که تخریب مستقیم اسلام، به دلیل تعصب بالای مردم ایران بر روی این دین مقدس، جواب نمی دهد به همین دلیل از روش غیر مستقیم استفاده می کنند. در واقع با این روش تلاش می کنند تا به تدریج مردم ایران را نسبت به تعالیم اسلامی بدبین کنند تا در نهایت باور و اعتقاد مردم به دین اسلام تضعیف شود.


اما انتقاد مذکور، از منظر درون دینی و با توجه به تعالیم اسلامی به نقد مقوله هم جنس بازی می پردازد. ضروری می نماید تا یکی از مهم ترین اشکالاتی که از منظر برون دینی به مقوله هم جنس بازی وارد می باشد را مطرح کنیم.


مدافعان هم جنس بازی برای اثبات مدعای خود به طبیعی بودن این پدیده استناد می کنند. از نظر آن ها سرشت و طبیعت برخی از انسان ها به گونه ای طراحی شده که بیشتر به جنس موافق خود گرایش دارند. به زعم طرفداران هم جنس بازی، گرایش به این پدیده امری ذاتی برای برخی از آدمیان است که در برخی موارد خلاف میل آن ها می باشد، اما نیروی جبری طبیعت آن ها را به سوی این مقوله سوق می دهد. چون گرایش به هم جنس، میلی است که بطور طبیعی در نهاد برخی انسان ها وجود دارد پس تقبیح وسرزنش آن ها بخاطر گرایش به هم جنس بازی و انجام اعمال هم جنس بازانه غلط می باشد.

 

نقد مهمی که بر این استدلال وارد می باشد این است که پذیرش طبیعی بودن هم جنس بازی، مساوی با بطلان وبی معنا شدن اخلاق می باشد. اگر بگوییم گرایش به هم جنس که در بیشتر ادیان از آن با عنوان امری غیر اخلاقی یاد می شود و در طول تاریخ در اکثر فرهنگ ها نیز تقبیح شده است، درست می باشد و قابل تقبیح نیست، تنها به این دلیل که بطور طبیعی و جبری اتفاق می افتد، با استناد به این استدلال می توان هر عمل غیر اخلاقی را موجه دانست.

 

به عنوان نمونه وقتی فردی دزدی می کند نمی توانیم وی را سرزنش کنیم چرا که با استناد به این استدلال می گوید، طبیعت و سرشت او گرایش به دزدی دارد و او می تواند بر اساس طبیعت خود زندگی کند. هم چنین یک قاتل می تواند با استناد به طبیعی بودن گرایشش به قتل، عمل خود را توجیه کند.

 

البته ممکن است مدافعان هم جنس بازی ادعا کنند که قتل و دزدی به دیگران آسیب می زند در حالی که هم جنس بازی یک امر شخصی است و می تواند بر اساس توافق دو فرد اتفاق بیفتد به همین دلیل قیاس این عمل با دزدی و قتل غلط می باشد.

 

در پاسخ باید گفت که اگر به پدیده هم جنس گرایی در سطح کلان نگاه شود، برای دیگران و برای جامعه مضر خواهد بود. اولین صدمه این پدیده، کند شدن تولید نسل می باشد. گرچه همواره افراد غیر هم جنس بازی وجود دارند که عمل تولید نسل را انجام می دهند اما تایید اخلاقی و قانونی پدیده هم جنس بازی باعث ترویج آن در بین انسان ها و بیدار شدن گرایشات هم جنس بازانه در افراد غیر هم جنس گرا خواهد شد (زیرا در افراد مختلف گرایش به مقولات گوناگون هر چند بطور ضعیف وجود دارد) که این امر به نوبه خود تولید نسل را کاهش خواهد داد.

 

از سوی دیگر بسیاری از جفت های هم جنس باز به دلیل گرایش به مادر یا پدر شدن، افرادی را به فرزندی قبول می کنند. این مساله فرزندان آن ها را بابحران هویت و تعارض های گوناگون مواجه می سازد (به ویژه در مواردی که این فرزندان گرایشات هم جنس بازانه نداشته باشند.) بنابراین تلاش در جهت موجه ساختن هم جنس بازی، گامی در راستای ترویج امور غیر اخلاقی گوناگون بوده و به همین دلیل اشتباه می باشد.


دسته بندی: فرهنگی (ایران و جهان) ماهواره و شبکه های ماهواره ای


موزیک جدید نظر ثبت شده توسط : Can better posture make you taller? در تاریخ : دوشنبه 30 مرداد 1396 09:48 ق.ظ

Wonderful blog you have here but I was wondering if you knew of any community forums that cover
the same topics discussed here? I'd really love to
be a part of group where I can get feedback from other experienced individuals that share the same interest.
If you have any recommendations, please let me know.
Bless you!

موزیک جدید نظر ثبت شده توسط : What do eccentric heel drops do? در تاریخ : سه شنبه 17 مرداد 1396 02:20 ق.ظ

I believe what you posted was actually very logical.

But, what about this? what if you were to create
a killer title? I mean, I don't wish to tell you how to run your blog, however
suppose you added a post title to maybe grab folk's attention? I mean :
:راز پنهان:: - ترویج هم جنس بازی
در یک برنامه تلویزیونی is kinda vanilla.
You might peek at Yahoo's home page and see
how they write news headlines to get viewers interested.
You might add a related video or a related
picture or two to grab readers excited about everything've written. Just my opinion, it
would make your posts a little bit more interesting.

موزیک جدید نظر ثبت شده توسط : manicure در تاریخ : جمعه 18 فروردین 1396 04:43 ب.ظ

Hi there, all is going nicely here and ofcourse every one is sharing
information, that's in fact good, keep up writing.

موزیک جدید نظر ثبت شده توسط : manicure در تاریخ : جمعه 18 فروردین 1396 01:35 ب.ظ

Hello, i think that i saw you visited my website so i came to “return the favor”.I am trying to find things to enhance my site!I suppose its ok to
use some of your ideas!!

موزیک جدید نظر ثبت شده توسط : manicure در تاریخ : جمعه 11 فروردین 1396 06:05 ق.ظ

What's up mates, its impressive piece of writing regarding teachingand fully
explained, keep it up all the time.

موزیک جدید نظر ثبت شده توسط : فرمان در تاریخ : شنبه 27 مهر 1392 01:31 ب.ظ

با سلام بنظر من خود شما ها مقصر هستید.چرا این كانال را تماشا می‌كنید.
گروه وب سایت راز پنهان:سلام
بالاخره باید کسی باشه که این کانال ها رو نگاه کنه و خبر بده...


موزیک جدید ارسال نظر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار کاربران

آمار مطالب
کل مطالب :
کل گروه های وب :

آمار بازدید
بازدید امروز :
باردید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید کل :


عنوان لوگوی سایت یا وبلاگ

راز پنهان

نظرسنجی
به نظر شما، آیا شبکه های اجتماعی Facebook و Twitter باید رفع فیلتر شوند؟