تبلیغات

راز پنهان

خبر

تحلیل

نظر سنجی

فراماسونری

::راز پنهان:: - پرسش و پاسخی درباره شیطان پرستی
راز پنهان راز پنهان راز پنهان راز پنهان راز پنهان راز پنهان راز پنهان راز پنهان
ADS ADS ADS ADS
کمی توضیح ...
بازدید : بار

دوستان عزیز.
خیلی از شما درباره نماد های شیطان پرستی و... چیز هایی میدونید اما شاید در مورد نماد ها یا عدد ها یا مکان ها فقط چیز های محدودی رو بدونید.
ما هم از آنجا یک مطلب پرسش و پاسخی رو تهیه کردیم و آن را در ادامه مطلب گذاشتیم.
می دونیم این بخش تکراریه اما به بزرگی خودتون ببخشید.
شاید همین الآن کسی باشه که ندونه چی به چیه. خودتون هم برای افزایش اطلاعات عمومی تون به ادامه مطلب برید و این رو بخونید.
امتحانش ضرری نداره-------------یه سری بزنید، پشیمون نمیشید.

در ضمن:
تمامی مطالب در فیسبوک راز پنهان (www.facebook.com/razphan) به اشتراک گذاشته می شود.

بقیه در ادامه مطلب
 
- آیا در شیطان پرستی اعداد مقدس وجود دارد. آن اعداد كدامند؟

جواب:بله. در شیطان پرستی اعدادی مورد تقدیس قرار گرفته اند. و این اعداد عموماً برگرفته از فراماسونری می باشند. این اعداد شامل (3، 7، 9، 11، 13، 33، 69، 666، 2012 و...) است.

به عنوان مثال در مورد عدد 7 باید گفت: این عدد نماد فراماسونری می باشد. كه البته در شیطان پرستی بسیار نیز كاربرد دارد. و حرف G كه هفتمین حرف از حروف الفبای انگلیسی است، عدد مقدس فراماسونری نیز می باشد.

عدد 666 نیز به همین صورت گاهی با سه F نمایش داده می شود. و حرف F ششمین حرف از حروف الفبای انگلیسی است. البته در مورد رموز مربوط به اعداد، مباحث مفصلی مطرح است كه ما در این توضیح مختصر، فقط به سه مورد آخر كه مخصوص شیطان پرستی است بسنده می كنیم. زیرا سایر اعداد كاربرد مشترك بین شیطان پرستی و فراماسونری دارند.

ابتدا در مورد عدد 69 باید گفت كه این عدد یكی از نمادهای مبتذل در شیطان پرستی بوده و بیانگر نوعی عمل جنسی می باشد. نا گفته نماند كه نماد یین یانگ كه در چین باستان و برخی هنرهای رزمی نیز كاربرد دارد، به همین منظور و به عنوان تداعی كننده عدد 69 وارد شیطان پرستی شده است.

عدد 666 نیز طبق اشاره كتاب انجیل باب مكاشفه یوحنا عدد رمز و حروف ابجد شیطان به زبان لاتین است. لذا احترام ویژه به این عدد در شیطان پرستی به نوعی ذاتی آن است. زیرا بیانگر و تداعی كننده خود شیطان می باشد.

عدد 2012 نیز از اعداد مقدس شیطان پرستان به حساب می آید. چرا كه طبق آموزه های شیطان پرستی سال 2012 سال آغاز حكومت شیطان بر روی زمین است. و آنها معتقد هستند، عیسی مسیح و خداوند در این سال كشته شده و شیطان اختیار عالم را در دست خواهد گرفت. نباید این اصل را نادیده گرفت كه اعتقاد به اعداد، جدای از فلسفه ذاتی آن كه نوعی خرافه گرایی می باشد، در شیطان پرستی یكی از اصول آن بوده و به آن توجه ویژه می گردد.

2-شیوع شیطان پرستی در كدام مناطق بیشتر است. و آیا در این مسئله فرقی بین مناطق مرفه نشین و مناطق محروم و دور از پایتخت وجود دارد؟

جواب: اصولاً شیطان پرستی در مناطق مرفه نشین بیشتر به چشم می خورد. اما در مناطق محروم و غیر مرفه، برخی نوجوانان و جوانان به خاطر مد گرایی و حداقل ظاهر سازی و یا به اصطلاح مرفه و موجه جلوه دادن خود، مبادرت به پوشش ظاهری شیطان پرستی كرده و به نوعی عقده گشایی می كنند. و البته این مسئله خود مشكل بزرگی است. زیرا همانطور كه همه می دانیم در فرقه هایی نظیر شیطان پرستی ابتدا مد و پوشش ظاهری، سپس خود فرقه را وارد می كنند. لذا نباید خطر این فرقه را برای مناطق محروم دست كم گرفت. ارائه لباسها و زینت آلات ارزان قیمت با نمادهای شیطان پرستی و یا حتی توزیع رایگان آنها (آنچنانكه درباره نماد X به عنوان بوگیر اتومبیل شاهد آن هستیم) یكی از راههای ترویج این فرقه است. اما آنچه مسلم است، شیوع شیطان پرستی در مناطق مرفه نشین بیشتر است. چرا كه آنان از روی آگاهی و تعمد به شیطان پرستی گرایش پیدا می كنند. ولی در مناطق محروم این گرایش از روی جهل و یا صرفاً مد گرایی می باشد.


3-چگونه می توان با شیطان پرستان بحث كرده و آنان را متقاعد كرد؟

جواب: اصولاً شیطان پرستان تمایلی به بحث های عقلی خصوصاً درباره موضوعات و آداب فرقه خود ندارند. و بیشتر علاقه مندند كه فقط عقاید خود را در یك برخورد یك سویه طرح و دیگران را به خود ترغیب نمایند. لذا اگر كسی بخواهد با آنان به بحث عقلی بنشیند، جلسه را ترك می كنند. و این دقیقاً همان دستوری است كه آنتوان لاوی به پیروان خود داده است، «كه عقاید خود را به كسی نگویید، مگر آنكه بخواهد بشنود». البته این بدان معنا نیست كه هرگز نمی توان یك شیطان پرست را از راه غلط باز گرداند و نتوان او را هدایت كرد. بلكه از آنجایی كه بسیاری از آنان فقط شیفته ظاهر متفاوت و مرام سطحی شیطان پرستی شده اند، در مقابل كلام منطقی خاضع بوده و به حقیقت می پیوندند. مسلماً بیان زیبایی های فطری اسلام و نا سازگاری شیطان پرستی با روح لطیف انسانی، بیان معضلات و مضرات فردی و اجتماعی این فرقه و... می تواند فطرت خفته بسیاری را بیدار نماید.

4- مگر انسان ذاتا خدا پرست نیست .پس چرا به پرستش شیطان رو می آورد؟

جواب: بله انسان ذاتا خدا پرست آفریده شده شده است. اما در طول زندگی خود دچار لغزشهایی می شود كه او را از مسیر اصلی خارج می كند. و از انجایی كه انسان لذت جو می باشد، همین لذت ها اگر از مسیر اصلی خارج شود ودر مسیر غیر صحیح وغیر اصل خود قرار بگیرد انسان را از خداوند دور كرده و به شیطان نزدیك تر می كند.

عده ای چنان با سرعت از خداوند دور می شوند كه به پرستش شیطان روی می آورند. آن زمان است كه دیگر حتی لذت ها نیز به درد تبدیل می شود. و شیطان در دل به جای خدا می نشیند.


5- اگر شیطان از عاقبت كارش آگاه است چرا توبه نمی كند؟ آیا رفتار شیطان می تواند از حكمت خدا باشد؟

جواب: مسلما شیطان از عاقبت كار خود آگاه است. اما توبه نكردن او به دلیل روحیه ای است كه دارد. ضرب المثل غلطی در بین ما رواج دارد كه می گوید: آب كه از سر گذشت چه یك وجب چه صد وجب.

برخی افراد در ابتدا از روی تكبر و بعد از روی لجاجت با حق مخالفت می كنند ولی نهایتا از اعمال خود پشیمان می شوند. عده ای خود را در مسیر نا بودی می بینند و تصور می كنند دیگر راه باز گشتی ندارند. مانند كسی كه خود از دره ای عمیق پرت كرده باشد، دیگر امید زنده بودن ندارد. شیطان نیز از این قاعده مستثنی نیست. و اگر اراده می كرد می توانست باز گردد. ولی از توبه سرباز زد.

نكته دیگر اینكه همین عمل شیطان می تواند یكی از مصادیق حكمت الهی باشد، كه خداوند او را وسیله آزمایش بندگان خود در برابر وسوسه ها و گناهان قرار داده است. چنانكه در برخی روایات این مفهوم مشهود بوده وبه آن اذعان شده است. مانند روایت ملاقات پیامبر اسلام (ص) به همراه حضرت علی (ع) با شیطان كه در آن ملاقات امام علی (ع) قصد كشتن شیطان را داشت و پیامبر (ص) ایشان را منع كردند. و فرمودند كه او وسیله آزمایش الهی بند گان تا روز موعود است.

6- آیا نماد X از نمادهای شیطان پرستی است ؟

جواب: بله. نماد ایكس نماد مشترك فرقه كابالا، فراماسونی و شیطان پرستی است. كه با توجه به ماهیت این فرقه ها و گروه ها ارتباط آنان در نماد مشتركشان كاملا مشهود است.

7- آیا فراماسونها در شیطان پرستی دخالت دارند؟

جواب: همانطور كه بار ها گفته شد است، فرماسونها در تأسیس فرقه شیطان پرستی نقش مستقیم دارند. تفكرات، عملكردها، نمادها و سایر مسائلی كه در فرقه های ماسونی و شیطان پرستی وجود دارد، عمدتا مشترك است و نباید فراموش كرد كه مؤسس فرقه شیطان پرستی آنتوان اس زاندر لاوی یك یهودی ماسونی بود. و شكی وجود ندارد كه عضو تأثیر گذار فراماسونها نیز بوده است. و مستندات آن كه عكسها و فیلمهای موجود است، برخی از سران آمریكا و سناتور های آمریكایی را كه با او عكسهای یادگاری گرفته اند را نشان می دهد. لاوی نفوذ زیادی در میان دولت مردان آمریكا داشت. و بر همگان واضح است كه چنین نفوذی فقط در اختیار فراماسونها بوده و هست.

نا گفته نماند كه در بحث فرقه سازی ها، فراماسونها از گروهای بسیار فعال می باشند. كه در تأسیس اكثر فرقه های انحرافی در جوامع مختلف دخیل بوده اند. آنچنان كه در باره فرقه های بهاییت، وهابیت و شیطان پرستی كاملا مشهود است.

8- علائم و نمادهای شیطان پرستی چه چیزهایی هستند؟

جواب: قبل از هر چیز باید گفت كه شیطان پرستان نماد مستقلی ندارند و هر چه هست تقلید از ادیان یا فرقه های دیگر است. با این تفاوت كه آنها را وارونه می كنند. آنچنانكه مؤسس این فرقه آنتوان لاوی گفته است شیطان پرستان همه چیز را وارونه می بینند.

نمادهای شیطان پرستی عبارتند از: صلیب وارونه، ستاره پنج پر وارونه(پنتاگرام)، كردنادو(دست شیطان)، آنخ(نماد گروههای فمینیستی)، علامت گرز و جمجمه، عدد 666 یا FFF، علامت X (برگرفته از فراماسونری و كابالا)، تبر وارونه(نماد وایكینگ ها) و...

9- آیا در ایران كلیسای شیطان وجود دارد؟

جواب: كلیسای شیطان ارگان رسمی شیطان‌پرستی می‌باشد كه تقریباً در تمام كشورهای جهان تأسیس شده است. حال در برخی كشورها به صورت رسمی و كاملاً شناخته شده (كه اكثراً این گونه است) و در برخی كشورها از جمله ایران به صورت مخفی. و این كلیساها،‌عمدتاً خانگی هستند. یعنی شیطان‌-پرستان خانه‌های خود را به كلیسای شیطان‌ تبدیل كرده‌اند.

و با توجه به اینكه این كلیسا‌ها در ایران مخفی هستند لذا برآوردی از آن در اختیار نیست.


10- مگر شیطان فرشته نبوده است؟ می‌گویند فرشتگان قدرت تصمیم‌گیری ندارند، پس چرا شیطان از اطاعت خدا سرپیچی كرد؟

جواب: بله فرشتگان تك‌‌بعدی هستند و اراده و قدرت تصمیم‌گیری ندارند. اما باید دانست كه شیطان اصلاً فرشته نبوده كه این قانون در مورد او صدق كند. آنچنانچه كه قرآن كریم درباره شیطان می‌فرماید: كان من الجن (سوره یونس آیه)

11- مسابقه شیطان‌پرستی به چه تاریخی برمی‌گردد؟

جواب: شیطان‌پرستی سابقه دیرینه‌ای در فرهنگ بشری دارد. از آنجایی كه بشر همواره از ندیده‌ها و موجودات اسرارآلود هراس داشته، درصدد برآمده است، تا به گونه‌ای خود را از آن موجود یا مسئله رها سازد و یكی از راههای بشر برای این منظور پناه بردن به خود موجود هراسناك و مرموز بوده است. لذا از دیرباز انسان‌ها برای اینكه از قهر شیاطین در امان بمانند برای آنها مراسمات و آداب گوناگون در نظر گرفته و انجام می‌دادند. كه از جمله آنها می‌توان به رقص‌های گوناگون و قربانی كردن انسان و یا حیوانات مختلف اشاره كرد. بنابراین سابقه شیطان‌پرستی در نزد بشر به بیش از ده هزار سال می‌رسد، كه در اكثر مناطق جهان باستان مرسوم و معمول بوده است. (به عنوان مثال اوروبوس و .... از كتاب آورده شود.)


12- آیا یزیدیان كه در غرب ایران و برخی كشورهای غربی ایران زندگی می‌كنند شیطان‌پرست هستند؟

جواب: یزیدیان از شیطان‌پرستان امروزی كه با عنوان سیطینیسم شناخته می‌شوند تفاوتهای اساسی دارند. هرچند كه ماهیت هر دوی آنها یكی است. یزیدیان قائل به تقدیس ملك طاووس می‌باشند. و اعتقاد دارند او همان شیطان (ابلیس) است كه از درگاه خداوند رانده شده و از این جهت كه اولین كسی بود كه بنای مخالفت با خداوند را گذاشت و از او باج خواهی كرد قابل تحسین و تقدیس است.

یزیدیان آداب خاص خود را دارند كه هرچند تا حدودی با آداب اسلامی شباهتهایی دارد ولی ماهیت آن آداب با ماهیت آداب و اعتقادات شیطان‌پرستی آنتوان لاوی بسیار نزدیك است.

پیروان این فرقه عموماً از كردها هستند كه در كشورهای ایران، عراق و تركیه سكونت دارند.


13- آیا شیطان‌پرستها با آنارشیستها‌ ارتباط دارند؟

جواب: آنارشیسم به معنای هرج و مرج طلبی است. و از آنجایی كه شیطان‌پرستی هم قانونی را برنمی‌تابد و بی‌قانونی محض و گریز از قانون را ترویج می‌كند، خود بخود در بین گروه‌های آنارشیستی دسته‌بندی می‌شود. از سوی دیگر یكی از نهادهای شیطان‌پرستی ؟؟؟ وارونه است كه نماد آنارشیسم می‌باشد. بنابراین شیطان‌پرستی ارتباط نزدیكی با آنارشیسم دارد.

14- آیا فرقه‌‌های انحرافی وهابیت یا بهائیت با شیطان‌پرستی ارتباط دارند؟

جواب: ماهیت ظاهری وهابیت و بهائیت با شیطان‌پرستی متفاوت است. زیرا این دو فرقه ماهیت دینی و مذهبی دارند. ولی شیطان‌پرستی ماهیت ضددینی.

البته همانطور كه گفته شد، فقط ماهیت ظاهری آنها با هم فرق دارد، اما در باطن یكی هستند. چرا كه همگی محصول كارخانه فراماسونری می‌باشند. و یك هدف را دنبال می‌‌كنند و آن تخریب اعتقادات دینی و ضدیت با اصول و قوانین انسانی است. با نگاهی به محتوای این فرقه‌ها می‌توان به این مسئله اذعان پیدا كرد.

مطالعه تاریخچه تشكیل این فرقه‌ها خود بیانگر واقعیت آنهاست. شیطان‌پرستی كه توسط یك نفر یهودی ساخته می‌شود، بهائیت كه در دل رژیم صهیونیستی پرورانده شده و آن را تأیید می‌كند، و وهابیت كه صهیونیسم را در اقداماتشان یاری می‌كنند، كه نمونه بارز آن را در جنگ 22 روزه غزّه می‌توان دید.


15- آنتی كرایست كیست؟

جواب: آنتی كرایست به معنای ضدمسیح است. این لقب به افرادی اطلاق می‌شود كه در ضد آشكار با حضرت مسیح (ع) باشند.

عده‌ای به اشتباه این لقب را با ضد مسیحیت اشتباه می‌گیرند، و می‌گویند: ما كه مسیحیان را كافر می‌دانیم پس ضد مسیح هستیم.

این اشتباه از ترجمه غلط كلمه Christ برداشت شده است. در حالی كه Christ به معنای مسیح است، نه مسیحیت.

به هر حال شیطان‌پرستان خود را ضدمسیح می‌دانند. كه در رأس همه آنان خواننده معروف راك‌مرلین منسون است كه خود را رسماً آنتی‌كرایست خواند و كنسرت‌هایی را در این زمینه اجرا كرد. و هم‌اكنون عبارت آنتی‌كرایست بیشتر به مرلین‌منسون به خاطر شهرتش اطلاق می‌‌گردد. 

16- مؤسس كلیسای شیطان كیست؟ و آیا شعبه های دیگری هم دارد؟

جواب: مؤسس كلیسای شیطان آنتوان اس زاندرلاوی است، كه مؤسس فرقه شیطان‌پرستی نیز می‌باشد. بعد از مدتی مایكل آكینو به خاطر اختلافاتی كه با لاوی پیدا كرد، از او جدا شده و معبد سِت را تأسیس كرد. البته خود كلیسای شیطان كه با عنوان (church of satan) شناخته می‌شود شاخه‌‌ی متعددی دارد كه بنا به نوع نگرش گروه‌های شیطان‌پرستی آداب خاص هر گروه در آن اجرا می‌‌گردد.

بنابراین فرقه‌های اصلی شیطان‌پرستی باتوجه به معابد آنان 2 فرقه است: 1ـ فرقه كلیسای شیطان 2ـ فرقه معبد ست.

 
17- آیا شیطان پرستهای غرب ایران پیروان آنتوان لاوی هستند؟ یا اینكه قدیمی‌تر

می‌باشند؟

جواب: شیطان‌پرستی در غرب ایران ارتباطی با شیطان‌پرستی آنتوان لاوی حداقل در نوع فرقه‌گرایی ندارد. چرا كه یزیدیان كه شیطان‌پرستان غرب ایران هستند، بسیار قدیمی‌تر از شیطان‌پرستی آنتوان لاوی هستند. چرا كه قدمت آن به قرن پنجم هجری برمی‌گردد. و بزرگ‌ این فرقه فردی به نام عدی‌بن مسافر می‌باشد. البته ناگفته نماند كه برخی از اعتقادات فرقه یزیدیه ریشه در انحرافات برخی عرفان اسلامی دارد، كه باعث برداشت غلط از دین شده سبب تأسیس فرقه انحرافی یزیدیه گردیده است.


18- اینكه برخی می‌گویند، شیطان‌پرستی ریشه در ازدواج بین جن و انسان دارد صحیح است؟

جواب: خیر، صحیح نیست. این اعتقاد به برخی متون تورات برمی‌گردد، كه عنوان شده است كه حاصل ازدواج پسران خدا (جنیان) با دختران انسانها دیوان و شیاطین هستند و اتفاقاً علت بروز طوفان نوح را نیز خشم خدا از این ازدواج می‌داند.

این اعتقاد از نظر اسلامی كاملاً غلط است و هم از نظر علمی و عقلی، چرا كه اساساً ازدواجی بین انسان و جن صورت نمی‌گیرد. و اگر هم با فرض موجود ازدواجی رخ دهد یقیناً منجر به تولید مثل نمی‌گردد. و این از نظر علمی محال است. و عقل نیز آن را ردّ می‌كند. چرا كه در امر ازدواج باید نوع دو موجود مزدوج یكسان باشد و حداقل حیوانیت موجود باشد. حال چگونه انسان با موجودی كه اساساً جنبه‌های جسمانیت انسانی را ندارد می‌تواند ازدواج كند و صاحب فرزند نیز بشود؟! 

19- چه دولتهایی از شیطان پرستی حمایت می كنند؟

جواب: از آنجایی كه شیطان پرستس یك فرقه انحرافی وابسته به محافل فراماسونری و صهیونیسم می باشد، مورد حمایت كشورهای حامی صهیونیسم نیز می باشد. دولتهایی مانند ایالات متحده آمریكا، اسرائیل، انگلیس، فرانسه و سایر دولتهای وابسته به این جریان از حمایت كنندگان آشكار و پنهان این فرقه می باشند.


20- آیا با ظهور امام زمان(عج) شیطان پرستان با ایشان می جنگند؟

جواب: در زمان ظهور امام زمان(عج) گروههای بسیاری از كافران و مشركان با ایشان می جنگند. در این میان شیطان پرستان هم به عنوان مشركان امروزی از این قاعده مستثنی نیستند. همانطور كه حضرت علی(ع) در نهج البلاغه خطبه ... در وصف سپاه صفین بیان فرمودند: ان الشیطان قد استجلب خیله و رجله – همانا شیطان سپاه سوار و پیاده خود را فراخوانده و ...

این بیان امام علی(ع) نشان می دهد كه شیطان پرستان به عنوان سپاه شیطان در جنگ با معصوم حضور فعال داشته و از تمام امكانات خود در این مسیر بهره گرفته و از هیچ تلاشی برای مخالفت و دشمنی فروگذار می كنند.

و آنچه مسلم است، شكست شیطان و شیطان پرستان است. آنجا كه قرآن می فرماید: انك من المنظرین الی یوم وقت معلوم. كه امام صادق می فرماید: در هنگامی كه حضرت مهدی(عج) به مسجد كوفه وارد می شود، شیطان را نزد او می آورند در حالی كه دستانش بسته است و می گوید: عجب روز سختی است و در این هنگام حضرت سر از بدن او جدا می نماید. و این پایان كار شیطان و شیطان پرستان است.


 
 

دسته بندی: فراماسونری و شیطان پرستی
برچسب ها : نماد ها,موزیک جدید نظر ثبت شده توسط : BHW در تاریخ : جمعه 25 فروردین 1396 07:51 ب.ظ

Hi, Neat post. There's a problem together with your website in internet explorer, might check this?
IE nonetheless is the marketplace leader and a big component of other
folks will miss your magnificent writing because of this problem.


موزیک جدید ارسال نظر
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار کاربران

آمار مطالب
کل مطالب :
کل گروه های وب :

آمار بازدید
بازدید امروز :
باردید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید کل :


عنوان لوگوی سایت یا وبلاگ

راز پنهان

نظرسنجی
به نظر شما، آیا شبکه های اجتماعی Facebook و Twitter باید رفع فیلتر شوند؟